• +386 51 328 208
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Novice

V Knežjem mestu dvakrat zlato

V soboto, 7. 1. 2023 je na bazenu Golovec v Celju potekal 3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal 2023.

Nastopilo je 19 slovenskih klubov, med njimi tudi 11 plavalk in plavalcev plavalnega kluba Calcit Kamnik. Pod vodstvom trenerja Emila Tahirovića in trenerke Lare Seretin so nastopili: Kaja Hočevar, Neža Hren, Zoja Ivančič, Taja Klemen, Tina Klemen, Anna Losieva, TymurBeshlyk, Peter Lackovič, Lan Mojsilović, Adrian Perković in Maj Prosen.

Najbolj bleščeča je bila Neža Hren, saj je osvojila kar dve zlati medalji in sicer na 100 m prosto in 50 m delfin.

Tudi vsi ostali plavalci plavalnega kluba Calcit Kamnik so plavali odlično, saj je bilo kar nekaj uvrstitev tik pod zmagovalni oder oziroma do 15. mesta. Prav vsi so odplavali nove osebne čase in s tem nakazali stopnjevanje forme pred prihajajočimi tekmami in državnim prvenstvom.