• +386 51 328 208
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Novice

Mlajši kamniški plavalci uspešno na Ptuju

V soboto, 13. 5. 2023 je v zelo hladnem in deževnem vremenu, v najstarejšem slovenskem mestu potekal 5. razvojni pokal in Pokal Terme Ptuj 2023. Tekmovanje je potekalo na odprtem 50 m bazenu, zato so bili vremenski pogoji za plavalce obremenilni.

Nastopilo je šestnajst slovenskih klubov. Med njimi trinajst plavalk in plavalcev Plavalnega kluba Calcit Kamnik, varovancev trenerjev Emila Tahirovića in Lare Seretin.

Nastopili so: Kaja Hočevar, Neža Hren, Zoja Ivančič, Taja Klemen, Tina Klemen, Anna Losieva, Vita Mlakar, Tymur Beshlyk, Urban Klemenc, Žiga Kugler, Tian Majdič, Maj Prosen in Jaka Serko.

Odplavanih je bilo veliko novih osebnih rekordov in odličnih uvrstitev. Navajamo uvrstitve na prva tri mesta v posameznih kategorijah.

Neža Hren je bila za Plavalni klub Calcit Kamnik najuspešnejša, osvojila je štiri zlate medalje v disciplinah 100 m prosto, 200 m prosto, 50 m prsno in 200 m prsno.

Taja Klemen je osvojila bronasto medaljo na 200 m hrbtno.

Tymur Beshlyk je osvojil zlato medaljo na 100 m delfin.