• Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Naj športniki 2022

V Domu kulture Kamniku so bila v petek, 10. 3. 2023, na prireditvi, ki jo je pripravil Zavod za turizem in šport Kamnik, podeljena priznanja za športne dosežke v letu 2022.

Priznanja za športne dosežke in v letu 2022 so v našem klubu prejeli:

Nik Peterlin, Kadeti in kadetinje do 17 let

Nik je osvojil naslov absolutnega in mladinskega državnega prvaka na 400 m, 800 m, 1500 m in 5000 m prosto.

Na Olimpijskem festivalu evropske mladine na Slovaškem na 1500 m prosto in na Mladinskem evropskem prvenstvu na Portugalskem na 5000 m prosto, je osvojil odlično 10. mesto.

Gašper Stele, Mladinci in mladinke do 19 let

Gašper je priplaval naziv absolutnega državnega podprvaka v daljinskem plavanju na 5000 m. Osvojil je naziv državnega razreda OKS v bazenskem, kakor tudi v daljinskem plavanju.

Rok Vejnovič, Dečki in deklice do 15 let

Rok je osvojil naziv državnega prvaka dečkov 200 m mešano in kadetov 1500 m prosto. V svoji kategoriji med kadeti, je osvojil naziv državnega prvaka v daljinskem plavanju na 5000 m. Tudi v ostalih plavalnih disciplinah se uvršča v sam vrh plavalcev.

Laura Podgoršek, Dečki in deklice do 15 let

Laura je perspektivna plavalka med deklicami. Je državna prvakinja deklic in kadetinj na 200 m delfin. S svojimi uvrstvami v plavalni disciplini delfin in hrbtno nakazuje, da bo z vztrajnostjo in disciplino v prihodnje, izboljševala čase in posegala po najvišjih uvrstitvah.

Čestitamo za podeljena priznanja za športne dosežke v letu 2022.